Resist Everything Except Temptation (watermeloned) wrote,
Resist Everything Except Temptation
watermeloned

unenägu

Nägin täna unes kuidas ma läksin Jaapanisse ja siis ööbisin millegipärast oma ühe ammuse tuttava juures (see Tomo, kui keegi veel mäletab). Ta elas tohutu suures mahajäetud laohoones, kus ühes nurgas oli tal elamine. Kristjan küsis mult unes mingi hetk et miks ta seal elab, eriti imelik nagu. Ma vastasin et see ongi tavaline, et võetakse mingi mahajäetud koht ja siis elatakse seal xD.
Täpselt sama teema oli nagu eelmine kord kui ma Jaapanis käisin. Ma tahtsin öömaja, tema tahtis midagi muud. Ma siis muudkui hoidsin eemale temast, aga tema üritas läheneda. Seal oli veel üks väike kutsikas ja kassipoeg, mul oli kahju neist lahkuda. Tüüp muutus aina uskumatumaks koguaeg. Siis mingi hetk oli ta eriti rahulik ja sõbralik. Seisime tänaval. Ta vaatas mulle otsa ja käsi oli taskus. Äkitselt mul lõi nagu pildi selgeks ja hüppasin viimasel hetkel eest ära kui ta tõmbas käe taskust välja, relv käes ja tulistas mind. Ma siis jooksin nii kiiresti kui sain. Põgenesin metroosse ja sõitsin seal ringi, teadsin, et ta on mul kannul. Siis läksin välja mingis pisikeses peatuses, mille nime ma polnud enne kuulnudki.
Kõndisin seal metroo ümbruses ringi, äkitselt leidsin ennast sisse astumas mingisse poodi, kus oli kaks müüat. Poes olid müüa Legod, ainult et proportsionaalselt 5x suuremad kui tavaliselt. Kõik detailid olid suuremad. Ma võtsin väikese r2-d2 kätte ja ütlesin niisama muuseas, et mul oli ka selline kunagi, ainult et palju väiksem (tegelt ei olnud ju, mida ma ajasin :D).
Need kaks tüüpi seal poes avaldasid mulle kuidagi muljet ja ma hakkasin neid usaldama. Edasi läks unenägu häguseks, aga mulle tundub, et need kaks tüüpi hakkasid mind kaitsma ja ma varjasin ennast nende poes.
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments