Resist Everything Except Temptation (watermeloned) wrote,
Resist Everything Except Temptation
watermeloned

unenägu

Niisiis üle pika aja on mul midagi ka selle kategooria alla kirja panna. Kindlasti üks põhjus miks ma üldse viitsin seda kirjutada, on see et tegelt ma peaks Maretile kirjutama jaapani kunsti teemalist esseed ja ma räägin, mul pole väga tükk aega mingi asi niivõrd vastumeelt olnud.

Igatahes olin osa mingist rändurite tiimist, mis ei olnud küll otseselt Stargate aga äravahetamiseni sarnane xD. Meid oli küll rohkem kui neli ja ma ei ole päris kindel mis osa ma ise seal mängisin, aga tähtsam kui meie isiksused oli selle unenäo juures oluline see, kus me olime.

Muidugi olime Pandoral xD. Lol.

Tegelikult oli nii, et sattusimegi seekord juhuslikult tollele planeedile, mille nimi oli Pandora. Kusjuures unenäos ma koguaeg mõtlesin, et hea vend see Cameron ikka, varastas lihtsalt selle idee enda filmi jaoks, tegelikult on päris Pandora koguaeg olemas olnud. Ja sugugi ei olnud see päris selline koht nagu filmis. Üleüldse see, kuidas me aru saime, et tegemist on Pandoraga, olid sellised tohutud suured taevasse kõrguvad puude moodi asjandused, erk-indigo-sinist värvi ja täiesti siledad. Põmst nagu mingid tohutud torud kõrgumas taevasse, nii et otsagi ei olnud näha. Sellest saime aru et ahaa. Tundus, et olime seal enne käinud, aga olime kõik nagu ära unustanud, või siis oli meid pandud unustama. Midagi siiski ajusopis hakkas liikuma.

Siis muidugi kohalikud elanikud olid muidugi Navid xD. Aga point oli selles, et neil ei olnud mitte mingit suurt kurja ameeriklast turjas vaid nad hoopis omavahel kaklesid, nagu külad omavahel jne xD. Ehk siis väga realistlik ja suht antropoloogiline unenägu oli mul. Siis selle koha elanikud kus me parajasti olime, hakkasid õkvalt vihjama, et 'noh mõned relvastatud rändurid võiks ju meid aidata siinkohal...', mille peale me vastasime suht EI neile otse. Nad olid inimeste suurused muide. Ma väga palju seda välimust ei mäleta tegelt.

Aga põhitunne mis selles unenäost jäi, oli ikkagi see tohutu võimas mulje loodusest ja hoopis teisest ümbrusest :).
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 2 comments